Zybrspeed cassette OM3 Multimode 2x MTP > 24x LC

€ 417,78
Op voorraad
Artikel code
ZSMP4332831000
Fiber type: OM3 50/125µm
Connector A: 2x MTP
Connector B: 24x LC (12x Duplex)
Aansluiting: MTP Type A
Aansluitingen: 120 (1HE)
Deze cassettes zijn ideaal wanneer je moet gaan 'patchen' met glasvezel kabels.
Meer informatie
Artikel code ZSMP4332831000
EAN nummer 8719357012353
Conditie Nieuw
Merk Zybrspeed
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan