Media converters

Producten 1-3 van 6

Pagina
per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. Prestaq Glasvezel Media Converter - Multi Mode
    Prestaq Glasvezel Media Converter - Multi Mode Login voor uw prijs.
    Fiber type: Multi mode 50/125µm or 62,5/125µm
    Connector A: RJ45
    Connector B: SC
    Max. verlenging: 500m met 850/1310nm Multi Mode glasvezel
    Ondersteuning: Half - fullduplex & autosensing
    Lees verder
  2. Prestaq Glasvezel Media Converter - Single Mode
    Prestaq Glasvezel Media Converter - Single Mode Login voor uw prijs.
    Fiber type: Single mode 9/125µm
    Connector A: RJ45
    Connector B: SC
    Max. verlenging: 20km met 1310nm Single Mode glasvezel
    Ondersteuning: Half - fullduplex & autosensing
    Lees verder

Producten 1-3 van 6

Pagina
per pagina
Van hoog naar laag sorteren