OM4 prefab (8 vezels) glasvezelkabel 40m - LC/LC connectoren

Deze Prefab Glasvezelkabel 40 Meter – Indoor Outdoor is een professionele plug-and-play-oplossing voor betrouwbare datacommunicatie in complexe netwerkomgevingen. Met zijn prefab LC-duplexconnectoren en robuste constructie biedt deze kabel de perfecte balans tussen installatiegemak, veiligheid en optische prestatie.
Lees volledige beschrijving
Aantal vezels
8
Lengte
40 mtr
€ 221,88
Normaal € 303,95 (27% korting)
Vanaf 4 stuks kunnen we u een speciale prijs aanbieden via een offerte.

Omschrijving / OM4 prefab (8 vezels) glasvezelkabel 40m - LC/LC connectoren

Deze Prefab Glasvezelkabel 40 Meter – Indoor Outdoor is een professionele plug-and-play-oplossing voor betrouwbare datacommunicatie in complexe netwerkomgevingen.

Met zijn prefab LC-duplexconnectoren en robuste constructie biedt deze kabel de perfecte balans tussen installatiegemak, veiligheid en optische prestatie.

 

De kabel bevat acht OM4-multimodevezels (50/125 µm) en ondersteunt datasnelheden tot 100 Gb Ethernet met minimale signaalverliezen.

Volgens de Grayle ZSBA-specificaties biedt de vezel een OFL-bandbreedte van > 3500 MHz/km en een effectieve modale bandbreedte van > 4700 MHz/km @ 850 nm, met een demping van slechts < 2,4 dB/km @ 850 nm en < 0,6 dB/km @ 1300 nm.

 

De prefab LC-connectoren zijn fabrieksmatig afgewerkt en getest op lage insertion loss en stabiele return loss, waardoor de installatie volledig lasvrij verloopt.

De connectoren zijn voorzien van beschermkappen en trekontlasting voor extra duurzaamheid.

 

De loose-tube-opbouw met glass-yarn-versterking beschermt de vezels tegen mechanische belasting en microbuigingen.

De LSZH-binnenmantel (Low Smoke Zero Halogen) maakt de kabel brandveilig, terwijl de zwarte UV-bestendige buitenmantel bescherming biedt tegen vocht en temperatuurschommelingen van –20 °C tot +70 °C.

De kabel is bestand tegen een trekbelasting van 500 N langdurig en 1000 N kortstondig, met een minimale buigradius van 20 D (dynamisch) en 10 D (statisch).

 

Dankzij de professionele Grayle-haspel met ripcords en trekogen is de kabel eenvoudig uit te rollen en direct klaar voor gebruik in zowel binnen- als buiteninstallaties.

 

Belangrijkste voordelen

  • Prefab ontwerp: volledig afgewerkt en klaar voor montage.

  • OM4 multimodevezels: uitstekende bandbreedte en lage demping.

  • Glass-yarn-versterking: optimale bescherming tegen trekbelasting.

  • LSZH/UV-mantel: veilig voor binnen én buiten.

  • LC-connectoren: professioneel getest voor maximale betrouwbaarheid.

 

Toepassingen

  • Datacenters en backbone-netwerken.

  • FTTO- en campusinstallaties.

  • Industriële netwerkomgevingen.

  • Tijdelijke of mobiele glasvezelopstellingen.

De Grayle OM4 LC–LC 8-Vezel Prefab Glasvezelkabel 40 M – Indoor Outdoor biedt maximale betrouwbaarheid en duurzaamheid voor professionele netwerken met hoge prestatie-eisen.

 

Compact. Sterk. Direct inzetbaar.
Met de Grayle OM4 LC–LC 8-Vezel Prefab Glasvezelkabel 40 M – Indoor Outdoor kies je voor een plug-and-play-netwerkkabel die uitblinkt in betrouwbaarheid en duurzaamheid onder alle omstandigheden.

Downloads

ZSBA_In-Outdoor

Specificaties

ZSBA43230040
G.652.D
8
Multimode 50/125
Multi fiber units samengeslagen
8
Rond
LC
LC
40 mtr
Zwart
OM4
Geen
08719357022284
1 stuk

Trusted Shops Reviews

Let op dat de mantelbuis waar glasvezel in komt te liggen groot genoeg is.Let op dat de mantelbuis waar glasvezel in komt te liggen groot genoeg is.

Even uw aandacht wat betreft de verwerking van Prefab glasvezelkabels.

Als je een kabel gaat trekken heb je vast wel eens de term buigradius gehoord.
Dat deze 10x de diameter van de kabel moet zijn of iets dergelijks (elke soort kabel heeft zijn eigen specifieke minimale buigradius)

 

Nu kan je denken dat het bij deze prefab glasvezelkabels lekker makkelijk is, deze is maar 8mm dik... echter heeft deze een trekoog van 35mm!
Stel je hebt dan een mantelbuis van 50mm gebruikt, dan heeft dat trekoog maar 7,5mm de ruimte om er door te komen.
Dat en het feit dat die mantelbuis bijna nooit mooi recht ligt gaat dat je een hoop weerstand & frustratie opleveren.

Vaak met als gevolg dat het trekoog los getrokken wordt van de kabel.

 

Nu is een mantelbuis van 350mm een beetje overkill voor een glasvezelkabel van 8mm diameter, maar pak er dan eentje van 100mm ipv 50mm... dat maakt het al een stuk makkelijker voor jezelf.

Gerelateerde Berichten