Outlet

Producten 1-15 van 46

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. U/UTP CAT.6 MOLDED PVC GREEN 2.5M
    U/UTP CAT.6 MOLDED PVC GREEN 2.5M Login voor uw prijs.
    Zybrnet 500
    UTP Cat.6 Patch cord

    Cable: 24 AWG Stranded PVC
    Assembled with boots
    Lees verder
  2. SC>SC DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 1.0M
    SC>SC DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 1.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM2
    SC > SC
    Duplex Multi Mode 62.5/125
    PVC O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Orange Lees verder
  3. ST>ST DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 5.0M
    ST>ST DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 5.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM2
    ST > ST
    Duplex Multi Mode 62.5/125
    PVC O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Orange Lees verder
  4. ST>ST DUPLEX MM 50/125 OM3 2.8MM 1.0M
    ST>ST DUPLEX MM 50/125 OM3 2.8MM 1.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM3
    LC > LC
    Duplex Multi Mode 50/125
    LSOH O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Blue Lees verder
  5. SC>SC DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 2.0M
    SC>SC DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 2.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM2
    SC > SC
    Duplex Multi Mode 62.5/125
    PVC O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Orange Lees verder
  6. SC>ST DUPLEX MM 50/125 OM3 2.8MM 3.0M
    SC>ST DUPLEX MM 50/125 OM3 2.8MM 3.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM3
    SC > ST
    Duplex Multi Mode 50/125
    LSOH O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Blue Lees verder
  7. SC>SC DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 3.0M
    SC>SC DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 3.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM2
    SC > SC
    Duplex Multi Mode 62.5/125
    PVC O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Orange Lees verder
  8. SC>ST DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 3.0M
    SC>ST DUPLEX MULTI MODE 62.5/125 3.0M Login voor uw prijs.
    Zybrspeed Fibre Optic Cable OM2
    SC > ST
    Duplex Multi Mode 62.5/125
    PVC O.D. = 2.8mm
    Cable colour: Orange Lees verder
  9. Zybrspeed OS1 9/125 SC APC>SC APC patchkabel 7mtr
    Zybrspeed OS2 9/125 SC APC>SC APC patchkabel 7mtr Login voor uw prijs.
    Single Mode Fiber, voor grotere afstanden en hoge bitrates.
    Leverbaar in verschillende lengtes. Lees verder

Producten 1-15 van 46

per pagina
Van hoog naar laag sorteren