OM4 prefab (8 vezels) glasvezel buitenkabel 200m - LC/LC connectoren

De Prefab 8-Vezel OM4 LC-LC Buitenkabel 220 meter van Grayle is ontworpen voor professionals die streven naar efficiëntie, hoge datasnelheid en langdurige betrouwbaarheid bij buitentoepassingen. Deze multimode OM4 glasvezelkabel combineert precisie-engineering met een robuuste buitenconstructie, ideaal voor backbone-netwerken, camera-installaties en verbindingen tussen gebouwen of verdeelpunten.
Lees volledige beschrijving
Aantal vezels
8
Lengte
200 mtr
€ 559,46
Normaal € 860,64 (35% korting)
Vanaf 3 stuks kunnen we u een speciale prijs aanbieden via een offerte.

Omschrijving / OM4 prefab (8 vezels) glasvezel buitenkabel 200m - LC/LC connectoren

De Prefab 8-Vezel OM4 LC-LC Buitenkabel 220 meter van Grayle is ontworpen voor professionals die streven naar efficiëntie, hoge datasnelheid en langdurige betrouwbaarheid bij buitentoepassingen.

Deze multimode OM4 glasvezelkabel combineert precisie-engineering met een robuuste buitenconstructie, ideaal voor backbone-netwerken, camera-installaties en verbindingen tussen gebouwen of verdeelpunten.

 

Met acht OM4 50/125 µm-vezels levert de kabel een indrukwekkende bandbreedte van 4700 MHz·km bij 850 nm en een maximale demping van slechts 2,4 dB/km.

Dit maakt hem geschikt voor datatransmissies tot 100 Gbps, perfect voor gebruik in datacenters, campusnetwerken en industriële infrastructuren.

 

De kabel heeft een HDPE (High Density Polyethylene) buitenmantel, die uitzonderlijke bescherming biedt tegen UV-licht, vocht, temperatuurschommelingen en mechanische belasting.

De binnenzijde bevat glasgarenversterking en een loose-tube constructie, waardoor de vezels optimaal beschermd zijn tegen knikken, buigen en trekkrachten tot 1000 N.

De kabel blijft stabiel functioneren tussen –20 °C en +70 °C, zelfs in uitdagende buitenomstandigheden.

 

Aan beide uiteinden is de kabel voorzien van LC-duplexconnectoren (2,0 mm), die fabrieksmatig zijn afgemonteerd en getest op insertion loss ≤0,10 dB en return loss ≥30 dB.

Deze hoogwaardige afwerking maakt de installatie volledig plug-and-play — geen lassen of extra connectorwerk nodig.

De geïntegreerde trekoogconstructie vereenvoudigt het leggen van de kabel in leidingen of goten, terwijl de 5,8 mm buitendiameter de montage efficiënt en overzichtelijk houdt.

 

De Prefab 8-Vezel OM4 LC-LC Buitenkabel 220 m voldoet aan internationale glasvezelstandaarden (ITU-T G.651.1) en is getest volgens de Grayle-kwaliteitsrichtlijnen.

De kabel garandeert stabiele signaaloverdracht, lage demping en hoge compatibiliteit met bestaande netwerksystemen.

 

Of het nu gaat om het verbinden van patchkasten, netwerksegmenten of technische ruimtes, deze kabel biedt de perfecte balans tussen prestaties, installatiegemak en duurzaamheid.

Het resultaat is een toekomstbestendige oplossing die voldoet aan de hoogste eisen van moderne glasvezelnetwerken.

 

Bouw je netwerk op met precisie en snelheid.
De Prefab 8-Vezel OM4 LC-LC Buitenkabel 220 m is direct inzetbaar voor outdoor projecten. Bestel nu en profiteer van Grayle’s betrouwbare kwaliteit en plug-and-play installatiegemak.

Downloads

ZSBA_Outdoor

Specificaties

ZSBA73230200
G.652.D
8
Multimode 50/125
2
Multi fiber units samengeslagen
8
5.8
Overig
Polyethyleen (PE)
Rond
116
5.8
LC
LC
200 mtr
Zwart
Breakout
OM4
Geen
5.8
08719357020372
1 stuk

Trusted Shops Reviews

Let op dat de mantelbuis waar glasvezel in komt te liggen groot genoeg is.Let op dat de mantelbuis waar glasvezel in komt te liggen groot genoeg is.

Even uw aandacht wat betreft de verwerking van Prefab glasvezelkabels.

Als je een kabel gaat trekken heb je vast wel eens de term buigradius gehoord.
Dat deze 10x de diameter van de kabel moet zijn of iets dergelijks (elke soort kabel heeft zijn eigen specifieke minimale buigradius)

 

Nu kan je denken dat het bij deze prefab glasvezelkabels lekker makkelijk is, deze is maar 8mm dik... echter heeft deze een trekoog van 35mm!
Stel je hebt dan een mantelbuis van 50mm gebruikt, dan heeft dat trekoog maar 7,5mm de ruimte om er door te komen.
Dat en het feit dat die mantelbuis bijna nooit mooi recht ligt gaat dat je een hoop weerstand & frustratie opleveren.

Vaak met als gevolg dat het trekoog los getrokken wordt van de kabel.

 

Nu is een mantelbuis van 350mm een beetje overkill voor een glasvezelkabel van 8mm diameter, maar pak er dan eentje van 100mm ipv 50mm... dat maakt het al een stuk makkelijker voor jezelf.