OM3 prefab (4 vezels) glasvezel buitenkabel 65m - LC/LC connectoren

De OM3 Buitenkabel is een compacte, professionele glasvezeloplossing ontworpen voor buitengebruik waar betrouwbaarheid, flexibiliteit en signaalkwaliteit centraal staan. Met zijn prefab afwerking en LC-duplexconnectoren biedt deze kabel een direct inzetbare verbinding zonder extra afmontage of lassen — ideaal voor efficiënte installatieprojecten op bedrijfs- en industriële locaties.
Lees volledige beschrijving
Artikelnummer
ZSBA61230065
Categorie
OM3
Connectortype uiteinde 1
LC
€ 124,30
Normaal € 170,28 (27% korting)
Vanaf 4 stuks kunnen we u een speciale prijs aanbieden via een offerte.

Omschrijving

De OM3 Buitenkabel is een compacte, professionele glasvezeloplossing ontworpen voor buitengebruik waar betrouwbaarheid, flexibiliteit en signaalkwaliteit centraal staan.

Met zijn prefab afwerking en LC-duplexconnectoren biedt deze kabel een direct inzetbare verbinding zonder extra afmontage of lassen — ideaal voor efficiënte installatieprojecten op bedrijfs- en industriële locaties.

 

Compact ontwerp – maximale prestaties

Deze Zyberspeed-variant gebruikt vier OM3 50/125 µm multimodevezels die voldoen aan de internationale norm ISO/IEC 11801 en EN 50173, en levert bandbreedtes tot 4700 MHz·km bij 850 nm.

De kabel ondersteunt datatransmissies tot 40 Gbps en heeft een typisch invoegverlies van ≤ 0,10 dB, met een retourverlies ≥ 30 dB volgens de datasheet van Prestaq Grayle.

De hoge signaalintegriteit maakt hem perfect voor backbone-netwerken, cameranetwerken en dataverbindingen tussen gebouwen.

 

Robuust en bestand tegen elk klimaat

De buitenmantel bestaat uit HDPE met LSZH-eigenschappen (Low Smoke Zero Halogen), wat zorgt voor bescherming tegen vocht, UV-straling en temperatuurextremen van –20 °C tot +70 °C.

De interne glasgarenversterking verhoogt de trekweerstand tot 1000 N en voorkomt vezelbreuk tijdens installatie.

Volgens de technische specificaties van Prestaq Grayle beschikt de kabel over een drukbelasting van 300 N/10 cm en een minimale buigradius van 20D (dynamisch) — ideaal voor installatie in goten, leidingen en krappe ruimtes.

 

Snel te plaatsen – direct operationeel

De prefab LC-LC kabel is voorzien van een voorgeïnstalleerd trekoog en splitter, waardoor hij zonder extra voorbereiding kan worden ingevoerd. Met een buitendiameter van 5,8 ± 0,3 mm is de kabel compact, licht en eenvoudig te hanteren.

De Loose-Tube constructie beschermt de vezels tegen mechanische stress en minimaliseert microbuigingen, wat bijdraagt aan stabiele transmissie over de volledige lengte van 65 meter.

 

Ideaal voor professionele buitenverbindingen

De Zyberspeed 65 m versie is uitermate geschikt voor:

  • Buitenverbindingen tussen patchpanelen of meetkasten.

  • Cameranetwerken, IoT-installaties en veldapparatuur.

  • Tijdelijke bekabeling bij evenementen of testopstellingen.

  • Lokale netwerkinfrastructuren met korte tot middellange afstanden.

Met zijn hoge optische prestaties, slijtvaste mantel en directe inzetbaarheid biedt de Zyberspeed OM3 LC-LC 4-Core Multimode Buitenverbinding 65M een ideale balans tussen prestaties en gebruiksgemak.

 

Betrouwbaar. Weerbestendig. Direct inzetbaar.
De Zyberspeed OM3 LC-LC 4-Core Multimode Buitenverbinding 65M maakt elke installatie eenvoudiger en professioneler. Bestel vandaag nog en profiteer van Grayle’s hoogwaardige netwerkstandaard voor buiteninfrastructuren.

Downloads

ZSBA_Outdoor

Specificaties

ZSBA61230065
4
Multimode 50/125
Loose
4
5.8
Overig
Polyethyleen (PE)
Rond
116
5.8
LC
LC
65
Zwart
Breakout
OM3
Geen
5.8
08719357020105
1 stuk

Gerelateerde Berichten

Klantenreviews

0

0 reviews

Schrijf een review

Deel je gedachten met andere klanten

Top customer reviews

Geen reviews

Schrijf uw eigen review
Only registered users can write reviews. Please Inloggen of create an account
Bezig met laden...