SC naar SC Duplex Glasvezel Patchkabel OS2 7,5M – Geel
Omschrijving
De Zybrspeed OS2 Singlemode Duplexkabel SCSC 9/125 7,5 m is ontwikkeld voor situaties waarin een stabiele, hoogwaardige glasvezelverbinding noodzakelijk is.
Met een nauwkeurige 9/125 µm singlemode kern en SCSC duplexconnectoren biedt deze kabel de prestaties die nodig zijn voor moderne data en telecomnetwerken.
Door de lengte van zeven meter vormt hij een betrouwbare schakel tussen patchpanelen, switches en optische modules in serverruimtes, datacenters en backboneinstallaties.
Singlemode OS2vezel
Deze patchkabel maakt gebruik van een OS2singlemode glasvezel met een kernenmantel van 9/125 µm.
Singlemodevezels geleiden licht over één pad, waardoor de dispersie minimaal is en gegevens met zeer lage demping worden overgebracht.
De internationale OS2specificatie schrijft een maximale demping van 0,4 dB per kilometer voor, waardoor verbindingen over tientallen kilometers mogelijk blijven.
Hoewel deze kabel zeven meter lang is, profiteert hij van dezelfde technologie: hij ondersteunt 1G, 10G, 40G en 100GEthernet zonder prestatieverlies.
Het vezelprofiel is geoptimaliseerd voor 1310 nm en 1550 nm, wat hem geschikt maakt voor zowel korte patchkabels als langere backboneverbindingen.
SCSC duplexconnectoren
Aan beide uiteinden van de kabel bevinden zich SCconnectoren – de vertrouwde, vierkante pushpull verbinding die wereldwijd wordt ingezet voor singlemode toepassingen.
De 2,5 mm ferrule zorgt voor een nauwkeurige uitlijning, terwijl het pushpullmechanisme een stevige koppeling en snelle montage garandeert.
Dankzij de duplexuitvoering zijn zenden en ontvangen fysiek van elkaar gescheiden, wat de signaalintegriteit ten goede komt.
De connectoren zijn voorzien van knikbescherming voor een lange levensduur. Hoogwaardige ferruleafwerkingen minimaliseren terugkaatsingen; UPCconnectoren halen een retourdemping van ≥ 50 dB.
LSZHmantel en robuust ontwerp
De kabel is omhuld met een gele Low Smoke Zero Halogen (LSZH)mantel.
Bij brand produceert dit materiaal weinig rook en geen halogene gassen, waardoor de veiligheid in datacenters, ziekenhuizen en industriële installaties wordt verhoogd.
De sterke buitenmantel beschermt tegen slijtage en voorkomt knikken, terwijl de kleur de kabel gemakkelijk herkenbaar maakt tijdens installatie en onderhoud.
Compatibiliteit en normering
Grayle test elke OS2patchkabel uitgebreid op insertion loss en retourdemping. Typische insertiewaarden liggen rond 0,20 dB, met maxima tot 0,50 dB.
De kabel voldoet aan internationale normen zoals ISO/IEC 24702 en TIA/EIA604. Dankzij een temperatuurbereik van –20 °C tot +70 °C is hij geschikt voor uiteenlopende installatieomgevingen, van gekoelde serverruimtes tot onverwarmde industriële hallen.
Toepassingen
Deze singlemode patchkabel is ideaal voor:
-
Datacenters en serverruimtes: betrouwbare verbindingen tussen switches, servers en opslagapparatuur.
-
Telecom en FTTHnetwerken: backboneverbindingen voor operatoren en netwerkaanbieders.
-
Backbone en metroEthernet: infrastructuren die langeafstandscommunicatie vereisen.
-
CCTV en beveiligingssystemen: gegarandeerde video en datatransmissie voor toezicht en beveiliging.
-
Medische, industriële en overheidslocaties: infrastructuren waar robuuste, brandveilige bekabeling vereist is.
-
Onderwijsinstellingen: ondersteuning van campusnetwerken en onderzoeksfaciliteiten.
Voordelen
-
Optimale singlemode prestaties: OS2vezel met lage demping en hoge bandbreedte.
-
Betrouwbare SCSCconnectoren: pushpull mechanisme voor stevige aansluiting en eenvoudige montage.
-
Veilige LSZHmantel: minimale rook en geen halogenen.
-
Geschikt voor 1G–100Gnetwerken: toekomstbestendig voor moderne toepassingen.
-
Duurzaam en herkenbaar: stevige buitenmantel en gele kleur voor snelle identificatie.
Verbeter uw netwerkprestaties met de Zybrspeed OS2 Singlemode Duplexkabel SCSC 9/125 7,5 m. Bestel vandaag nog en ervaar een storingsvrije verbinding met lage demping en hoge bandbreedte.
Downloads
Specificaties
| ZS09-10101431 |
| 2 |
| Singlemode |
| 7.5 |
| Duplex |
| OS2 |
| Geel |
| 08719357024486 |
| 1 stuk |
SC/upc Pigtail SM OS2 6 stuks 30mm gestript 2 meter
Prestaq Glasvezel Media Converter Single Mode
SC Glasvezel Patchpanel 24/48 Poorten – 1HE Rackmount
SC Adapter Duplex SM OS2 Blauw
LC-LC OS2 Singlemode Duplex glasvezel patchkabel 10M