Wandkast buiten 7U 600x600 mm IP55 Staal 7U

Deze 19 inch kast voor buitenmontage is ideaal voor het beschermen van netwerkcomponenten in zware buitenomstandigheden. De Grayle Cabinet Wall Outdoor IP55 600×600 7U combineert een compacte hoogte (7U) met extra diepte (600 mm) voor toepassingen waar meer installatieruimte vereist is, zoals voor diepere switches, patchpanelen of voedingen.
Read full description
€578.46
Normally €680.54 (15% sale)

Description

Deze 19 inch kast voor buitenmontage is ideaal voor het beschermen van netwerkcomponenten in zware buitenomstandigheden.

De Grayle Cabinet Wall Outdoor IP55 600×600 7U combineert een compacte hoogte (7U) met extra diepte (600 mm) voor toepassingen waar meer installatieruimte vereist is, zoals voor diepere switches, patchpanelen of voedingen.

 

Dankzij de IP55-bescherming is deze wandkast stofdicht en bestand tegen waterstralen. Het is de perfecte oplossing voor gebruik op industrieterreinen, bij beveiligingssystemen, in outdoor telecominstallaties of technische ruimtes zonder klimaatcontrole.

 

Belangrijkste kenmerken:

  • Afmetingen (b × d × h): 600 × 600 × 410 mm.

  • Hoogte-eenheden: 7U.

  • Montage: 4 × 19" profielrails (voor én achter), gegalvaniseerd met eenheidsmarkering.

  • Behuizing: Massieve staalplaat, gepoedercoat (lichtgrijs RAL7035).

  • Maximale belasting: 100 kg.

  • IP-classificatie: IP55 volgens EN60529 (geschikt voor buitengebruik).

 

Extra binnenruimte dankzij 600 mm diepte
In tegenstelling tot compactere modellen biedt deze kast meer ruimte voor bekabeling en grotere componenten. Ideaal voor het onderbrengen van apparatuur met hoge inbouwdiepte of voor wie extra werkruimte nodig heeft voor kabelbeheer.

 

Deur en beveiliging:
De versterkte stalen deur is uitgerust met een 3-punts stangsluiting en afsluitbaar met een profiel-halfcilinder. Alle kastdelen zijn intern geaard. De deur is geschikt voor vervanging van het cilinderslot voor integratie in bestaande sluitsystemen.

 

Kabelinvoer onderzijde:

  • 1 × PG48-wartel.

  • 2 × PG21-wartels.

  • 3 × Ø20 mm PVC doorvoerpluggen.

 

Passieve ventilatie + actieve koeling (optioneel):
Dankzij de luchtinlaten met metalen afdekking aan de zijkanten ontstaat natuurlijke luchtcirculatie. De kast is bovendien intern voorbereid voor ventilatoren onder het scharnierende dak.

 

Toepassingen:

  • Beveiliging / camera-opstellingen.

  • Telecom op afgelegen locaties.

  • Outdoor infrastructuur.

  • Technische installaties in industrie of transport.

 

Wordt geleverd met:

  • 4 wandbeugels.

  • 2 sleutels.

  • Voorgeïnstalleerde aarding.

Kies voor robuuste bescherming met extra diepte: bestel deze 7U wand patchkast IP55 vandaag bij Grayle!

Downloads

Spec Sheet - Cabinet Wall Outdoor IP55

Specifications

11.2507010
L-shape
1
Passive
482.6 mm (19 inch)
100
Steel
3-point
Lacquered
7035
IP55
Grey
Steel
7
600
410
600
08719357025735
1 piece

Related Posts

Customer Reviews

0

0 reviews

Write a review

Share your thoughts with other customers

Top customer reviews

No reviews

Write Your Own Review
Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Loading...