Cassettes

Producten 1-3 van 16

per pagina
Van hoog naar laag sorteren
  1. Zybrspeed cassette OS1 Singlemode 1x MPO > 12x SC
    Zybrspeed cassette OS1 Singlemode 1x MPO > 12x SC Login voor uw prijs.
    Fiber type: OS1 9/125µm
    Connector A: 1x MPO
    Connector B: 12x SC (6x Duplex)
    Aansluiting: MPO Type A
    Aansluitingen: 60 (1HE)
    Lees verder
  2. Zybrspeed cassette OS1 Singlemode 1x MPO > 12x SC APC
    Zybrspeed cassette OS1 Singlemode 1x MPO > 12x SC APC Login voor uw prijs.
    Fiber type: OS1 9/125µm
    Connector A: 1x MPO
    Connector B: 12x SC (6x Duplex)
    Aansluiting: MPO Type A
    Aansluitingen: 60 (1HE)
    Lees verder
  3. Zybrspeed cassette OS1 Singlemode 2x MPO > 24x LC
    Zybrspeed cassette OS1 Singlemode 2x MPO > 24x LC Login voor uw prijs.
    Fiber type: OS1 9/125µm
    Connector A: 2x MPO
    Connector B: 24x LC (12x Duplex)
    Aansluiting: MPO Type A
    Aansluitingen: 120 (1HE)
    Lees verder

Producten 1-3 van 16

per pagina
Van hoog naar laag sorteren