Gele Cat6 S/FTP Ethernetkabel - 1,5m Professioneel Afgeschermd

Verbeter je netwerkprestaties met deze Cat6 S/FTP Ethernetkabel in opvallend geel. Met een lengte van 1,5 meter is dit de perfecte oplossing voor korte verbindingen waarbij maximale snelheid en minimale storing cruciaal zijn. Dankzij de combinatie van hoogwaardige materialen, nauwkeurige afwerking en geavanceerde afscherming levert deze kabel consistente en betrouwbare prestaties – of je nu thuis werkt, een gaming setup hebt of een professioneel netwerk beheert.
Lees volledige beschrijving
Artikelnummer
ZN500PC5234015
Mantelkleur
Geel
Lengte
1.5
€ 3,54
Normaal € 5,36 (34% korting)
Vanaf 150 stuks kunnen we u een speciale prijs aanbieden via een offerte.

Omschrijving

Verbeter je netwerkprestaties met deze Cat6 S/FTP Ethernetkabel in opvallend geel. Met een lengte van 1,5 meter is dit de perfecte oplossing voor korte verbindingen waarbij maximale snelheid en minimale storing cruciaal zijn.

 

Dankzij de combinatie van hoogwaardige materialen, nauwkeurige afwerking en geavanceerde afscherming levert deze kabel consistente en betrouwbare prestaties – of je nu thuis werkt, een gaming setup hebt of een professioneel netwerk beheert.

 

De S/FTP-constructie (Shielded Foiled Twisted Pair) biedt dubbele bescherming: elk aderpaar is individueel omwikkeld met folie én de volledige kabel is voorzien van een extra gevlochten afscherming. Dit voorkomt elektromagnetische interferentie (EMI) en overspraak, waardoor je profiteert van een heldere, stabiele signaaloverdracht – zelfs in omgevingen met veel elektronische apparatuur.

 

Met ondersteuning tot 1 Gbps datasnelheid en een bandbreedte van 250 MHz is deze kabel geschikt voor veeleisende toepassingen zoals:

  • HD- en 4K-streaming zonder haperingen
  • Online gaming met lage latency
  • Datatransfers in zakelijke netwerken
  • Betrouwbare VoIP- en ISDN-verbindingen
  • Gebruik in patchkasten, servers en switches

 

De 1,5 meter lengte is ideaal voor verbindingen tussen apparaten die dicht bij elkaar staan, zoals modem naar router of switch naar server.

 

De gele PVC-mantel maakt de kabel gemakkelijk herkenbaar, wat handig is bij kabelbeheer en kleurcodering in grotere installaties.

 

De kabel is voorzien van RJ45 8P8C-connectoren met een stevige gegoten knikbescherming, waardoor de kans op kabelbreuk vermindert en de levensduur aanzienlijk toeneemt.

 

De AWG26-aderdikte zorgt voor flexibiliteit zonder concessies te doen aan de signaalkwaliteit.

 

Belangrijkste eigenschappen:

  • Lengte: 1,5 meter – korte, efficiënte verbinding
  • S/FTP-afscherming voor optimale signaalintegriteit
  • RJ45-connectoren met knikbescherming
  • Gele mantel voor eenvoudige identificatie
  • Geschikt voor gigabit netwerken en hoge bandbreedte toepassingen

 

Of je nu een netwerkkabel zoekt voor thuis, kantoor of datacenter, deze Cat6 S/FTP Ethernetkabel levert topprestaties, is duurzaam en maakt kabelbeheer overzichtelijker.

 

Investeer in snelheid en stabiliteit – bestel vandaag nog jouw 1,5m gele Cat6 S/FTP Ethernetkabel en ervaar het verschil in netwerkprestaties!

Specificaties

ZN500PC5234015
Gespoten
Geel
4x2
1:1
65
RJ45 8(8)
RJ45 8(8)
1.5
Geel
S / FTP
6
26
1 stuk
08719357008714

Klantenreviews

0

0 reviews

Write a review

Share your thoughts with other customers

Top customer reviews

No reviews

Schrijf uw eigen review
Only registered users can write reviews. Please Inloggen of create an account
x
Bezig met laden...