Oranje 3 m Cat6 S/FTP patchkabel – compacte verbinding

Deze 3meter Cat6 S/FTPpatchkabel met oranje mantel is de perfecte keuze voor korte netwerkverbindingen waarbij betrouwbaarheid en overzicht hoog in het vaandel staan. De kabel maakt gebruik van een S/FTPconstructie, wat betekent dat elke set van twee AWG26aders afzonderlijk is afgeschermd met folie en dat alle paren samen zijn omhuld door een gevlochten mantel. Deze dubbele afscherming beschermt de signalen tegen elektromagnetische interferentie en overspraak, wat resulteert in stabiele datatransmissies tot 1 Gb/s en ondersteuning van bandbreedtes tot 550 MHz. Bovendien is de kabel geschikt voor oudere standaarden zoals Fast Ethernet en 10BASET.
Lees volledige beschrijving
Artikelnummer
ZN500PC5236030
Mantelkleur
Oranje
Lengte
3
€ 5,60
Normaal € 8,49 (34% korting)
Vanaf 150 stuks kunnen we u een speciale prijs aanbieden via een offerte.

Omschrijving

Deze 3meter Cat6 S/FTPpatchkabel met oranje mantel is de perfecte keuze voor korte netwerkverbindingen waarbij betrouwbaarheid en overzicht hoog in het vaandel staan.

 

De kabel maakt gebruik van een S/FTPconstructie, wat betekent dat elke set van twee AWG26aders afzonderlijk is afgeschermd met folie en dat alle paren samen zijn omhuld door een gevlochten mantel.

 

Deze dubbele afscherming beschermt de signalen tegen elektromagnetische interferentie en overspraak, wat resulteert in stabiele datatransmissies tot 1 Gb/s en ondersteuning van bandbreedtes tot 550 MHz. Bovendien is de kabel geschikt voor oudere standaarden zoals Fast Ethernet en 10BASET.

 

De opvallende oranje PVCmantel helpt je bij het structureren van je bekabeling. Dankzij de kleurcodering zie je in één oogopslag welke kabel tot welk netwerksegment behoort – handig voor bijvoorbeeld het onderscheiden van uplinks, PoElijnen of cameraverbindingen.

 

Zowel aan het begin als aan het einde van de kabel zit een RJ45connector met een gegoten knikbeschermingstule.

 

Deze tule zorgt ervoor dat de vergrendelnok beschermd wordt en biedt een slanke pasvorm die niet uitsteekt.

 

Intern heeft de kabel een 1:1pinout en een NVPwaarde van 65, waardoor de signalen synchroon over de lengte worden overgebracht.

 

Met zijn lengte van 3 meter is deze kabel ideaal voor het overbruggen van korte afstanden: tussen een switch en een patchpaneel, tussen een werkplek en een vloergoot, of voor het aansluiten van randapparatuur zoals printers en access points in dezelfde ruimte. Je voorkomt overtollige lussen en bevordert de luchtcirculatie in je rack of kabelgoot.

 

De 4×2kabelopbouw garandeert dat het signaal consistent blijft, zelfs wanneer meerdere kabels dicht bij elkaar worden gelegd.

 

De stevige mantel en hoogwaardige aders zorgen ervoor dat de kabel ook geschikt is voor intensief gebruik in kantoorsituaties of in een thuisnetwerk.

 

Deze patchkabel is daarnaast PoEcapabel, waardoor je via één kabel zowel data als stroom kunt leveren aan compatibele apparaten.

 

Door zijn Cat6specificaties is hij backward compatibel met Cat5e en voorbereid op toekomstige netwerkuitbreidingen.

 

Combineer deze kabel met bijpassende oranje kabels van verschillende lengtes voor een coherent kabelsysteem.

 

De compacte lengte maakt hem bovendien ideaal voor situaties waarbij je een vloergoot of kabelgoot gebruikt; hij past netjes zonder dat je de kabel hoeft op te rollen.

 

Of je nu een thuiskantoor netjes wilt bekabelen, een kleine patchkast inricht of een netwerk in een werkplaats ordent: deze 3meter oranje Cat6 S/FTPpatchkabel biedt een betrouwbare en overzichtelijke oplossing voor korte afstanden.


Maak korte metten met kabelslordigheid – bestel nu deze oranje 3meter Cat6 S/FTPpatchkabel en geniet van een compacte, stabiele verbinding met duidelijke kleurcodering!

Specificaties

ZN500PC5236030
Gespoten
Oranje
4x2
1:1
65
RJ45 8(8)
RJ45 8(8)
3
Oranje
S / FTP
6
26
08719357008950
1 stuk

Gerelateerde Berichten

Klantenreviews

0

0 reviews

Schrijf een review

Deel je gedachten met andere klanten

Top customer reviews

Geen reviews

Schrijf uw eigen review
Only registered users can write reviews. Please Inloggen of create an account
Bezig met laden...