Geel Cat6 F/UTP Patchkabel 500m – PVC Installatiekabel op Haspel

De Zybrnet Cat6 F/UTP patchkabel 500m geel is dé oplossing voor professionals die op zoek zijn naar een soepele netwerkkabel met uitstekende signaalprestaties én duidelijke visuele herkenbaarheid. Dankzij de felgele PVC-mantel is deze kabel perfect voor kleurcodering binnen IT-infrastructuren, installaties op locatie en patchomgevingen waar snel overzicht gewenst is.
Lees volledige beschrijving
Artikelnummer
ZN500BC22405000
Categorie
6
Kabeltype
F / UTP
€ 368,54
Normaal € 491,39 (25% korting)
Vanaf 3 stuks kunnen we u een speciale prijs aanbieden via een offerte.

Omschrijving

De Zybrnet Cat6 F/UTP patchkabel 500m geel is dé oplossing voor professionals die op zoek zijn naar een soepele netwerkkabel met uitstekende signaalprestaties én duidelijke visuele herkenbaarheid.

 

Dankzij de felgele PVC-mantel is deze kabel perfect voor kleurcodering binnen IT-infrastructuren, installaties op locatie en patchomgevingen waar snel overzicht gewenst is.

 

Deze gele patchkabel op haspel heeft een lengte van 500 meter en is ontwikkeld voor efficiënt gebruik op bouwlocaties, in serverruimtes en technische installaties.

 

De kabel is opgebouwd uit klasse 5 meeraderige koperen aders (AWG24), met een F/UTP-afscherming: een collectieve folielaag die storingen reduceert zonder verlies van flexibiliteit.

 

Met een maximale frequentie van 250 MHz ondersteunt deze Cat6 patchkabel gigabit Ethernet en is hij ideaal voor toepassingen zoals werkplekbekabeling, PoE-verbindingen, netwerkinfrastructuur voor CCTV, VoIP en dataservers.

 

De duurzame PVC-mantel beschermt tegen mechanische invloeden en maakt de kabel soepel genoeg voor snelle montage in bochten, goten en wanddoorvoeren.

 

De compacte buitendiameter van 5.4 mm zorgt ervoor dat hij gemakkelijk te verwerken is zonder signaalverlies of knikgevaar.

 

De gele kleur is niet alleen opvallend maar ook functioneel — perfect voor het logisch scheiden van netwerklijnen binnen grotere installaties of het direct herkennen van specifieke VLAN’s. Door de haspelverpakking verloopt het aanleggen soepel, zonder knopen of torsie.

 

Kortom: deze Cat6 F/UTP patchkabel geel op rol biedt de perfecte combinatie van prestaties, flexibiliteit, kleurcodering en professioneel gebruiksgemak.

 

Zorg voor optimale zichtbaarheid én kwaliteit met de gele 500m Cat6 F/UTP patchkabel van Zybrnet – nu direct verkrijgbaar bij Grayle.

Specificaties

ZN500BC22405000
8
0.205
Polyvinylchloride (PVC)
5.4
Geen
Geen
Geen
Geen
65
Koper
Blank
0.511
24
Klasse 5 = soepel
4
Per twee
Polyvinylchloride (PVC)
Polyethyleen (PE)
Kleur
Geen
Bundel
Folie
1
Rond
23.2
16.4
100
0.11
56
Geel
F / UTP
6
Geen
65
08719357018553
1 stuk

Gerelateerde Berichten

Klantenreviews

0

0 reviews

Schrijf een review

Deel je gedachten met andere klanten

Top customer reviews

Geen reviews

Schrijf uw eigen review
Only registered users can write reviews. Please Inloggen of create an account
Bezig met laden...