ST (upc) OM3 Pigtails Set

Login voor uw prijs.
Op voorraad
Artikel code
ZSPT4501232

Connector: ST (upc)
Kabel lengte: 2mtr
Striplengte: 30mm
Kabel type: OM3
Aantal in verpakking: 12
Verschillende kleuren: Ja

ST (upc) Pigtail Simplex Optical Fiber Patch kabel - Multi Mode OM3 - 12 stuks

12 optische glasvezel kabels voor netwerktoepassingen, voorzien van Straight-Tip (ST-connectoren). Deze kabels beschikken over één zijde met een connector, de andere zijde heeft een open eind (pigtail). 

Let op!

Kijk nooit in een op apparatuur aangesloten optical fiber kabel, bijvoorbeeld om te kijken of er licht uit komt. Het laser licht kan uw netvlies ernstig beschadigen.

De verschillende OM en OS-fibers

Bij de reguliere netwerkkabels met RJ45 connectoren spreken we over categoriën (CAT5, CAT6 etc), bij optical fiber patch kabels heeft de kabel een OM- of OS-specificatie. OM staat voor 'Optical Multi Mode' en OS staat voor 'Optical Singlemode'. Glasvezel heeft op langere lengtes, net als koperen kabels, ook beperkingen. De OM- en OS-glasvezelsoorten vertellen u over welke lengte u welke snelheid kunt halen. De afstanden zijn point-to-point afstanden, hou er rekening mee dat elke overgang of koppeling signaalverlies tot gevolg heeft. Hierdoor neemt de maximaal te halen afstand af. 

OM3 (50/125µm):

- 100BASE-FX = max. 2000m
- 1000BASE-SX = max. 550m
- 10GBASE-SR = max. 300m
- 40GBASE-SR4 = max. 100m
- 100GBASE-SR10 = max. 100m

Getoonde foto kan afwijken van geleverde product.

Meer informatie
Artikel code ZSPT4501232
EAN nummer 08719357018225
Gewicht 0.095000
Merk Zybrspeed
Kleur Turqoise
Ader type Multi Mode
Connector Niet ingevuld
Mantel materiaal LSZH
NEN 8012 goedgekeurd? Nee
Verpakkingseenheid 12 stuks per verpakking
Prijs per 12 stuks
Conditie Nieuw
ETIM klasse EC002499
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan

Andere producten die mogelijk iets voor u zijn!